RWM pechotné a pyrotechnické produkty

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Back

VÝVOJ Martin, a.s. je oprávnený jednať ako zástupca a vystupovať ako kontaktné miesto spoločnosti Rheinmetall Waffe Munition GmbH v Slovenskej republike v rámci projektu "RWM Infantry and Pyrotechnic Products"  (“RWM pechotné a pyrotechnické produkty”) a predkladá ponuky/návrhy/správy Rheinmetall Waffe Munition GmbH.


RWM pechotné a pyrotechnické  produkty detailne predstavujú:


40mm x 46 Low velocity amminition (nízko-frekvenčná munícia)
40mm x 46 Medium velocity ammunition (stredno-frekvenčná munícia)
40mm x 53 High velocity ammunition (vysoko-frekvenčná munícia)
Ručné rakety
Zvukové a zábleskové granáty
Dymové granáty
Chemické granáty s dráždivými látkami
Svetelná a signalizačná pyrotechnika

Low Velocity

V oblasti low velocity (LV) Rheinmetall ponúka produkty pre operácie všetkých typov: cvičné zásobníky, impulzné/nesmrtiace, zvukové a zábleskové a dráždivé zásobníky, na udržanie a presadzovanie mieru, taktiež vysoko explozívnu, svetelnú a dymovú/zatemňujúcu muníciu pre vysokú intenzitu boja. Všetky low velocity zásobníky obsahujú jedinečne patentovanú, značkovú hnaciu jednotku s dvojpolohovou tlakovou komorou a nastavený bod prerušenia. Týmto sú zabezpečené konzistentné počiatočné rýchlosti striel, čo vedie k vysokému stupňu presnosti. Okrem toho LV zásobníky sú kompatibilné s akýmkoľvek štandardným 40mm LV granátometom alebo príslušenstvom zbraní.


Medium Velocity

Na základe bojom overených 40mm HV komponentov,  nové zásobníky medium velocity (MV) spoločnosti Rheinmetall ponúkajú rovnako vysoký stupeň presnosti ako HV zásobníky spoločnosti. S konzistentnou počiatočnou rýchlosťou striel 100m/s, môžu MV cvičné a vysoko výbušné zásobníky docieliť dosah až 700metrov. Rheinmetal MV zásobníky možno použiť s väčšinou štandardných LV odpaľovacích zariadení.


High Velocity

Rheinmetall High Velocity (HV) zásobníky taktiež používajú osvedčenú patentovanú hnaciu jednotku, ktorá vytvára veľmi nízku odchýlku v úsťovej rýchlosti, čo má za následok vynikajúcu presnosť. S konštantnou úsťovou rýchlosťou naše cvičné a vysoko výbušné zásobníky docieliť maximálny dosah 2 200 metrov s ľubovoľným štandardným 40mm HV automatickým granátometom. Rheinmetall High Velocity zásobníky sú vysoko spoľahlivé s mierou zlyhania nižšou ako 1%. Okrem toho kvôli ich modulárnemu dizajnu sú veľmi  cenovo priaznivé.

Ručné rakety

MITHRAS je rodina ručných rakiet so širokým radom efektov, ktoré môžu byť vypálené až z dosahu 300m, 600m a 1000m. Základom systému je modulárna raketa, ktorá nesie rôzne užitočné zaťaženie. Všetky varianty rodiny MITHRAS pracujú s jedným systémom zapaľovania. Preto sa dá manipulácia týchto rakiet veľmi ľahko naučiť.


Zvukové a zábleskové granáty

Ručné granáty bez smrtiaceho účinku a so zábleskom sú k dispozícii s rôznymi dobami a s rôznymi úrovňami zvuku aby pomohli policajným agentúram proti ozbrojeným páchateľom. Sú veľmi efektívne v oslepení a dezorientovaní divákov s ohlušujúcim zvukom a so silno oslepujúcimi zábleskami,   tieto granáty sú vysoko spoľahlivé  v užívateľsky bezpečnom a efektívnom balení. Nevytvárajú kovové fragmenty a nespôsobujú žiadne trvalé zranenia. Aby bola zabezpečená funkčnosť so 100% spoľahlivosťou, každý zvukový a zábleskový granát sa kontroluje röntgenom a dáta sa ukladajú po dobu 5 rokov. RWM je jediný dodávateľ, ktorý poskytuje túto službu. Sortiment ručných granátov bez smrtiaceho účinku a so zábleskom je kompatibilný s akýmikoľvek požiadavkami zákazníka: k dispozícii sú 1, 2, 6, 7 a 9-rany. Väčšina granátov je vybavená spodným systémom odvetrania (BTV) pre bezpečnejšiu manipuláciu. Naďalej neustále pracujeme na zlepšení našich produktov, ako ukazuje zlepšený 1- ranový BTV s plusovým modulom, ktorý je ešte efektívnejší, tým, že vytvára 20 Miliónov kandela namiesto 6 miliónov vytvorených bežnou BTV verziou. Samozrejme, portfólio produktov taktiež zahŕňa kompatibilné a účinné výcvikové zariadenia zložené z efektovej náplne a znovu použiteľného tela.


Dymové granáty

Rôzne dymové granáty sú k dispozícii pre efektívne prerušenie dohľadu nepriateľských síl a týmto podstatne zvyšujú schopnosť prežiť pre jednotlivcov alebo pre skupinu vojakov. V závislosti od situácie si zákazník môže vybrať kompatibilný dymový granát, ako napríklad KM smoke a NT smoke pre dlhšie trvajúce maskovanie proti optickým zariadeniam, zatiaľ čo je menej toxický alebo SPIRCO, spontánne zakryje do 1 sekundy dokonca aj proti zariadeniam nočného videnia a infračerveným zariadeniam.


Chemické granáty s dráždivými látkami

Pyrotechnika môže vojsku a ozbrojeným silám pomôcť pri jednaní s nedisciplinovanými demonštrantami a násilnými páchateľmi v rámci davu a počas operácií na potlačenie nepokojov, ktoré im umožnia rýchlo reagovať na hrozby nesmrtiacim spôsobom z bezpečného odstupu a bez rizika zranenia oboch strán. Spoločnosť Rheinmetall vyvinula niekoľko vysoko účinných dráždivých zariadení založených na submuničnom koncepte, ktoré vypúšťajú malé množstvá dráždivej submunície z jedného projektilu. To zaisťuje rýchly a efektívny rozptyl dráždivých látok, bez toho, aby došlo k zraneniu. Okrem toho, na rozdiel od bežných plechoviek so slzným plynom, neexistuje žiadne riziko, že budú hodené späť.
Rheinmetall má správne dráždivé zariadenie pre každú variantu, s rôznymi dosahmi a efektmi v závislosti od taktických požiadaviek rôznych skupín užívateľov, napr. polícia alebo armáda. Okrem toho, rada výrobkov spoločnosti na riadenie davu a nepokojov obsahuje dráždivé granáty, odpaľovacie zariadenie dráždivých látok, zásobníky s dráždivými látkami, a zásobníky so 4-ranovými „výstražnými strelami“.


Osvetlenie a signalizácia

Rheinmetall tiež ponúka rozmanitú škálu rýchlych, vysoko účinných zariadení na  osvetlenie a signalizáciu pre všetky možné vojenské a policajné varianty v oboch vizuálnych a infračervených spektrách. Signalizačné dymové granáty, dostupné v rôznych farbách, majú taktiež významné miesto v našom portfóliu.
Všetky svetelné a signalizačné zariadenia spoločnosti Rheinmetall sú vysoko spoľahlivé a bezpečné. Neustále zdokonaľovanie efektivity, spoľahlivosti a bezpečnosti pri manipulácii taktiež sprevádza vývoj novej ručnej rakety MITHRAS , ktorá vytvára niekoľko efektov za použitia bežného, novo navrhnutého zapaľovacieho mechanizmu. Tento štandardizovaný prístup zlepšuje bezpečnosť pri manipulácii a tiež znižuje potrebu nákladného školenia. Okrem toho, je veľmi spoľahlivý a je plne v súlade s bezpečnostnými normami STANAG 4497.

40mm x 46 Low velocity ammunition
40mm x 46 Medium velocity ammunition
40mm x 53 High velocity ammunition
Flash grenade
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok