Modulárne veže riadenia letovej prevádzky

Modulárne veže riadenia letovej prevádzky

Modulárne veže riadenia letovej prevádzky majú oproti tým klasickým niekoľko výhod. Jedná sa hlavne o nižšiu obstarávaciu cenu a rýchlejšiu možnosť výstavby.

Ich konštrukciu tvoria štandardné ISO 1C kontajnery a exteriérové schodisko. Môžu obsahovať rôzne komunikačné, meteorologické, termovízne aj kamerové systémy.

Tieto veže spĺňajú všetky požiadavky na navigáciu a riadenie letovej prevádzky. Aj keď sa jedná o technické riešenie založené na modulárnom systéme, každú vežu navrhneme a vyrobíme presne podľa požiadaviek a potrieb našich zákazníkov.  

Prízemie veže tvorí kontajner s dieselovým generátorom, ktorý slúži ako náhradný  zdroj elektrickej energie. Počet poschodí veže a tým aj jej výška je prispôsobená požiadavkám zákazníka. Ostatné podlažia môžu obsahovať miestnosti na odpočinok, skladové priestory, kuchynský kút, konferenčnú miestnosť, sociálne zariadenia a iné. Kabína na vrchnom podlaží má 360° panoramatické okná a kompletné vybavenie pre zabezpečenie riadenia a navigácie letovej prevádzky.

Viac informácií poskytneme na: info@vyvoj.sk